Aktuality

Náš úspešný spolužiak

Žiak 3.A Matej Čillík je hráčom dúbravského hokejového klubu HOBA Bratislava. Okrem kamarátov a školy má rád aj šport. Tréningy v tejto sezóne priniesli ovocie.

V tejto sezóne sa Hoba Bratislava - Modré rakety stali po štyroch rokoch víťazom EMHL (európska minihokejová liga). V lige súperilo 14 tímov zo 4 krajín počas celej sezóny a chlapci si víťazstvo bez jedinej prehry veľmi cenia. Matej Čillík sa spolu so svojimi spoluhráčmi z L2Hockey Gajary Flames už po druhý krát stali vicemajstrami Slovenska v hokejbale v kategórii U10. Spolu s pohárom z hokejbalu priniesol spolužiakom ukázať aj trofej z ďalekého Lotyšska.
Matej sa s Tímom 21 (selekt) zúčastnil aj s niektorými spoluhráčmi so svojho klubu HOBA medzinárodného hokejového turnaja v hlavnom meste Rige. True Riga Hockey Cup je najväčším európskym turnajom, kde sa chlapci mohli porovnať s hráčmi z 28 klubov z desiatich krajín. Napriek tomu, že si chlapci išli do Rigy pôvodne „po skúsenosti“ vrátili sa s úžasným striebrom, pričom porazili aj minuloročného víťaza turnaja.
Matej sa o svoju radosť z trofejí sa podelil aj so svojimi spolužiakmi, ktorí ho spolu s pani učiteľkou Deniskou a pani vychovávateľkou Maruškou podporovali a povzbudzovali počas celej sezóny. Matejovi ešte raz blahoželáme a sme hrdý, že máme na ESPRITE takého šikovného športovca.

Viac fotiek nájdete v albume: Náš úspešný spolužiak