Aktuality

Aktuality školy

Aktuality

Aktuality (645)

Židovská kultúra

S 2.AG sme sa vydali po stopách židovskej kultúry. Navštívili sme pamätník Chatam Sofer a dozvedeli sa o zaujímavých historických momentoch židovskej Bratislavy.

Technická výchova v 6.B

Na hodine Technickej výchovy žiaci 6.B vdýchli nový život starým stoličkám. Najprv ich poriadne ošmirglovali, potom prišiel základný náter a na záver nastúpila ich kreativita. Výsledok si môžete pozrieť na fotkách.

Technika, 5.A

Naši šikovní piataci si na technike vyrobili zo starých novín a časopisov nový zrecyklovaný papier, postup bol taký ľahký, že ho pokojne zvládnete aj vy. 

0.B FARM WEEK

Last week we talked about very interesting topic- farm animals. We learned the sounds they make, their names and names of their babies and of course we talked about the products they provide for us.

Deň matiek

Umelci zo 6.B na hodine výtvarnej výchovy s netradičnými pomôckami( špongia, zubná kefka, vatové tyčinky do uší, uhlomer, akrylové farby .....) vytvorili oku lahodiace dielka, ktorými obdarovali svoje mamičky na Deň matiek.

Technická výchova

Počas pandémie všetci venujeme zvýšenú pozornosť dezinfekcii. Dezinfikujeme ruky, lavice, kľučky, priestory v škole.... Žiaci 6.B na hodine technickej výchovy použili  dezinfekčný prostriedok aj na svoje farebné tričká. Výsledok ich milo prekvapil.