Aktuality

Aktuality školy

Aktuality

Aktuality (523)

Krajské kolo anglickej olympiády

Dňa 12.02. 2020 sa uskutočnilo krajské kolo anglickej olympiády. Na nej sme mali zastúpenie v podobe našej študentky Patrícii Labajovej z 8.A. Paťke chýbal len jeden jediný bod, aby súťaž úplne vyhrala. Umiestnila sa na konečnom 2. mieste a mi jej k tomuto úžasnému úspechu srdečne gratulujeme!

Výlet na klzisko

Na ESPRITE, na ZŠ Majerníkovej sme si deň pred jarnými prázdninami urobili výlet na klzisko pred River park. Veľmi sa nám tam páčilo a konečne sme sa cítili ako v zime a poriadne sme vymrzli.

Oslava u štvrtákov

Aj takto vyzerá oslava narodenín na ESPRITE v poobednom klube u nás na Majerníkovej. Naši štvrtáci tento rok oslavujú svoje prvé okrúhliny a takto si to užívajú.

ESPRIT MÁ TALENT 2019

Dňa 11. 12. 2019 sa uskutočnila obľúbená súťaž ESPRIT MÁ TALENT. Mali sme možnosť vidieť rôznorodé famózne vystúpenia našich šikovných žiakov a pozorovať ich spoluprácu v tímových vystúpeniach.

Anglická spoločenská hra

Angličtina by nás mala baviť. Dostali sme zadanie vytvoriť náčrt vlastnej spoločenskej hry, priniesť ju do školy, porozprávať nám o nej a následne si ju zahrať. Poďme sa spolu pozrieť na niekoľko z nich: