ESPRIT MÁ TALENT

ESPRIT MÁ TALENT 4. ročník

Už je to tradícia, že každý rok, tesne pred Vianocami, keď sú všetci vo vianočnej nálade, sa uskutoční ďalší ročník našej úžasnej show ESPRIT MÁ TALENT.


Ako každý rok, ani tento nesklamal a opäť sa ukázali neuveriteľné talenty, ktoré naši žiaci v sebe ukrývajú. Show odštartovali parodované reklamy natočené žiakmi 2. AG SG ESPRIT, pri ktorých nikto nedokázal udržať kamennú tvár. Po neutíchajúcom aplauze sa show ujali naši dvaja známi moderátori - Laura Bednárová a Marian Palesch, ktorí moderovanie zvládli na jednotku a v určitých chvíľach dokázali všetkých veľmi pobaviť svojim výstupom.

O rok starší, no v tej istej zostave, mala trieda 2. AG na starosti organizáciu a prípravu celého programu pod vedením pani učiteľky Mgr. Miroslavy Hromádkovej.
To, čo nemôže chýbať na tejto úspešnej show, je porota. Tvorili ju opäť traja členovia - Natália Andová z 1. AG,  Damián Tokár a Lukáš Jurečko z 2. AG, ktorí mali za úlohu vybrať tých najlepších z najlepších.

Tento rok nastala ale malá zmena v systéme výberu výhercov a to taká , že porotcovia museli samostatne vybrať tri najlepšie čísla z prvého stupňa a tri najlepšie  čísla z druhého stupňa základnej školy. Ako sa vraví, nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť. V prípade ESPRIT MÁ TALENT  sú víťazi všetci!

Tu sú prvé miesta:
1. stupeň SZŠ ESPRIT
Výherca 1. miesta - 4. A trieda

2. stupeň SZŠ ESPRIT
Výherca 1. miesta -  9. A trieda s akčným filmom pod názvom 24 hodín života

Výhercom opäť srdečne gratulujeme a veríme, že sa ceny páčili.

Na záver sme poďakovali pomocou moderátorov vedeniu školy za nádherné ceny, všetkým účastníkom a učiteľom za silu a čas, ktorý obetovali do toho, aby bol program nacvičený do poslednej bodky.

Dúfame, že o rok sa opäť stretneme a uvidíme nové projekty z dielne žiakov ESPRIT-u.

Viac fotiek nájdete vo Fotogalérii: ESPRIT má talent 2015


Marian Palesch, žiak 2. AG SG ESPRIT

Viac z tejto kategórie: « ESPRIT MÁ TALENT - 1. ročník